No teraz, azda vďaka „šťastnej náhode“ (aj keď šťastné náhody neexistujú) sa nám podarilo doručiť jedne z našich hodiniek priamo Svätému Otcovi, Františkovi!

Čítaj viac
2 min. prečítané

Výhody a nevýhody jednotlivých strojčekov a ako si správne vybrať dokonalé hodinky pre vás.

Čítaj viac
1 min. prečítané

Čo znamená vodotesnosť hodiniek v praxi?

Čítaj viac
2 min. prečítané

Neľútostné boje na Ukrajine trvajú už viac ako mesiac. Štátu, ktorý si až do 24 februára 2022 žil svojim vlastným spokojným životom. Tento dátum si však už budeme pamätať navždy. V tento deň totiž vtrhlo 200 tisíc ruských vojakov na územie Ukrajiny a bez akejkoľvek provokácie napadlo obyvateľov nášho východného suseda. Do tohoto dátumu viedli ukrajinskí obyvatelia obyčajný život. Ľudia chodili do práce, budovali a smerovali svoju budúcnosť k lepším zajtrajškom. Deti chodili do školy a škôlky a všetko čo chceli, bolo azda len trochu obyčajného šťastia. No teraz je to všetko inak. Rodičia s deťmi sa krčia v protiraketových bunkroch, pivniciach alebo v metre. Mnokrát niekoľko dní bez jedla a vody. Utrpenie, ktoré si my z pohodlia nášho domova nedokážeme poriadne ani predstaviť.

Čítaj viac
1 min. prečítané

Cestovné puzdra Biatec. Tak, ako naše hodinky, tak aj puzdra sa vyznačujú kvalitou vypracovania, ktorá je evidentná nielen na kontrastnom prešívaní, ale aj na kvalite použitých materiálov a dotvára celkový elegantný dojem z puzdra.

Čítaj viac
3 min. prečítané

Biatec Watches ponúka všetkým firemným i súkromným zákazníkom možnosť vytvoriť si hodinky podľa vlastných predstáv. Ideálny darček k svadbe, maturite, prípadne ako poďakovanie Vášmu dlhoročnému zamestnancovi, alebo obchodným partnerom, pre Vás radi navrhneme a vyrobíme.

Čítaj viac
2 min. prečítané