Kedy odošlete moje hodinky?

Vo väčšine prípadov potrebujeme nové hodinky pre Vás poskladať. Preto je štandardná dodacia lehota približne dva týždne, môže byť aj menej. To zahŕňa možnú jednoduchú personalizáciu, akou je gravírovanie. Ak potrebujete hodinky súrne na narodeniny alebo inú príležitosť, prosím neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby sme Vám ich doručili včas.

Budem platiť ešte poštovné prípadne nejaké ďalšie dane a clá?

NIE! Poštovné kuriérom ponúkame zdarma na Slovensku ale aj celosvetovo pre všetky naše hodinky. Dokonca aj v prípade, že žijete mimo Európskej Únie a želáte si doručiť naše hodinky mimo EÚ, za hodinky nebudete platiť žiadne dodatočné dane alebo clá. Používame totiž službu DDP (Delivered duty paid), čo v preklade znamená "Doručené, clá zaplatené". Takže bez ohľadu na to, kde žijete, cena ktorú vidíte pri našich hodinkách je konečná. Toto sa nemusí týkať malého príslušenstva ako remienkov či krabičiek, kde si môžeme účtovať poštovné.

Kedy môžem navštíviť váš showroom vo Zvolene?

Upozorňujeme našich ctených zákazníkov, že náš showroom je možné navštíviť len po predchádzajúcej dohode. Preto Vás prosíme, aby ste si návštevu nášho showroomu vopred dohodli emailom alebo telefonicky alebo na tomto ODKAZE. Veľmi radi Vás uvidíme osobne a predvedieme Vám naše hodinky.

Takisto Vás srdečne pozývame aj na návštevu jedného z našich AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV , ktorí Vám taktiež radi predvedú naše hodinky.