REZERVUJTE SI ICH EŠTE DNES!

Heritage First Edition - 50 kusov

Kedy odošlete moje hodinky?

Vo väčšine prípadov potrebujeme nové hodinky pre Vás poskladať. Preto je štandardná dodacia lehota približne dva týždne, môže byť aj menej. To zahŕňa možnú jednoduchú personalizáciu, akou je gravírovanie. Ak potrebujete hodinky súrne na narodeniny alebo inú príležitosť, prosím neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby sme Vám ich doručili včas.

Budem platiť ešte poštovné prípadne nejaké ďalšie dane a clá?

NIE! Poštovné kuriérom ponúkame zdarma na Slovensku ale aj celosvetovo pre všetky naše hodinky. Dokonca aj v prípade, že žijete mimo Európskej Únie a želáte si doručiť naše hodinky mimo EÚ, za hodinky nebudete platiť žiadne dodatočné dane alebo clá. Používame totiž službu DDP (Delivered duty paid), čo v preklade znamená "Doručené, clá zaplatené". Takže bez ohľadu na to, kde žijete, cena ktorú vidíte pri našich hodinkách je konečná. Toto sa nemusí týkať malého príslušenstva ako remienkov či krabičiek, kde si môžeme účtovať poštovné.

Kedy môžem navštíviť váš showroom vo Zvolene?

Upozorňujeme našich ctených zákazníkov, že náš showroom je možné navštíviť len po predchádzajúcej dohode. Preto Vás prosíme, aby ste si návštevu nášho showroomu vopred dohodli emailom alebo telefonicky alebo na tomto ODKAZE. Veľmi radi Vás uvidíme osobne a predvedieme Vám naše hodinky.

Takisto Vás srdečne pozývame aj na návštevu jedného z našich AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV , ktorí Vám taktiež radi predvedú naše hodinky.


Ako Vám môžeme pomôcť?

Hľadanie dokonalosti...

V Biatec nevyrábame iba hodinky, ale tvoríme sny. Dizajn našich hodiniek je elegantný a štýlový, napriek tomu jednoduchý, pričom sa inšpiruje slovenským národným dedičstvom, ako aj významnými symbolmi našej krajiny alebo svetovými technologickými výdobytkami minulosti. Za všetko hovorí naše motto:

"Hľadanie dokonalosti..."

Na úvod je potrebné spomenúť, že presnú definíciu leteckých hodiniek vám dnes nikto nepovie. O tejto problematike diskutujú nielen samotní výrobcovia hodiniek, ale rozhovory prebiehajú aj medzi pilotmi. Väčšina z nich sa však zhoduje na základných parametroch, ktoré letecké hodinky (pilotky) charakterizujú: vysoká precíznosť spracovania, odolnosť v ťažkých podmienkach a samozrejmosťou je dobrá čitateľnosť.

Čítaj viac
5 min. prečítané

Prvá myšlienka na vytvorenie vlastnej značky ma nahlodávala síce už dlhšie, no až v roku 2016 som sa odhodlal a nechal si zaregistrovať ochrannú známku s názvom Biatec. Názov Biatec rezonuje v ušiach Slovákov v podstate už od ich detstva. Boli to staré keltské mince, pravdepodobne razené na území dnešnej Bratislavy, o čom nás učili už v základnej škole. No a keďže my by sme radi zanechávali v našich hodinkách aj slovenský otlačok, rozhodli sme sa, že našu značku pomenujeme práve Biatec.

Čítaj viac
4 min. prečítané

Kriváň, jeden z našich najvyšších ale aj najvýraznejších vrchov a symbolov Slovenska. Inšpirácia, ktorá bola zámienkou pre tvorbu rôznych diel nejedného umelca. Inšpirácia, ktorá nenechala chladných ani nás v Biatecu. A preto sme sa rozhodli vydať výnimočnú limitovanú edíciu Biatec Majestic Dark Sky – Kriváň edition. Na ciferníku vyrobenom z aventurínu je zobrazený vrchol Kriváňa, pričom pozadie z aventurínu má pripomínať nočnú oblohu posiatu trblietavými hviezdami.

Čítaj viac
3 min. prečítané

No teraz, azda vďaka „šťastnej náhode“ (aj keď šťastné náhody neexistujú) sa nám podarilo doručiť jedne z našich hodiniek priamo Svätému Otcovi, Františkovi!

Čítaj viac
2 min. prečítané
Záruka

Záruka

S našou zárukou si užijete 2 roky pokojného spánku.

Viac info
Starostlivosť o hodinky & ceny servisu

Starostlivosť o hodinky & ceny servisu

My, v Biatec, sa zaväzujeme poskytovať kvalitný a personálny servis a sme hrdí na naše blízke vzťahy s našimi zákazníkmi. Náš priateľský personál Vám vždy rád poskytne asistenciu a spoľahlivý servis, ktorý Vám umožňuje komunikovať priamo s výrobcom hodiniek.

Viac info
Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Pred kúpou si prosím prečítajte naše obchodné podmienky! Tieto obchodné podmienky je možné kedykoľvek zmeniť, preto by ste si ich mali prečítať pred každou objednávkou.

Viac info

Ako Vám môžeme pomôcť?

  • Pod dráhami 11, 96001 Zvolen, Slovensko
  •  +421- 918 244 669
  •  info@biatecwatches.com
  •  NÁŠ SHOWROOM JE OTVORENÝ LEN NA OBJEDNÁVKU! Preto prosíme našich ctených zákazníkov, aby si s nami vopred dohodli stretnutie. Možnosti platby v showroome: hotovosť, karta, paypal, bankový prevod