Biatec Magnifique

Limitovaná edícia 50 ks

Hľadanie dokonalosti...

V Biatec nevyrábame iba hodinky, ale tvoríme sny. Dizajn našich hodiniek je elegantný a štýlový, napriek tomu jednoduchý, pričom sa inšpiruje slovenským národným dedičstvom, ako aj významnými symbolmi našej krajiny alebo svetovými technologickými výdobytkami minulosti. Za všetko hovorí naše motto:

"Hľadanie dokonalosti..."

Neľútostné boje na Ukrajine trvajú už viac ako mesiac. Štátu, ktorý si až do 24 februára 2022 žil svojim vlastným spokojným životom. Tento dátum si však už budeme pamätať navždy. V tento deň totiž vtrhlo 200 tisíc ruských vojakov na územie Ukrajiny a bez akejkoľvek provokácie napadlo obyvateľov nášho východného suseda. Do tohoto dátumu viedli ukrajinskí obyvatelia obyčajný život. Ľudia chodili do práce, budovali a smerovali svoju budúcnosť k lepším zajtrajškom. Deti chodili do školy a škôlky a všetko čo chceli, bolo azda len trochu obyčajného šťastia. No teraz je to všetko inak. Rodičia s deťmi sa krčia v protiraketových bunkroch, pivniciach alebo v metre. Mnokrát niekoľko dní bez jedla a vody. Utrpenie, ktoré si my z pohodlia nášho domova nedokážeme poriadne ani predstaviť.

Cestovné puzdra Biatec. Tak, ako naše hodinky, tak aj puzdra sa vyznačujú kvalitou vypracovania, ktorá je evidentná nielen na kontrastnom prešívaní, ale aj na kvalite použitých materiálov a dotvára celkový elegantný dojem z puzdra.

Biatec Watches ponúka všetkým firemným i súkromným zákazníkom možnosť vytvoriť si hodinky podľa vlastných predstáv. Ideálny darček k svadbe, maturite, prípadne ako poďakovanie Vášmu dlhoročnému zamestnancovi, alebo obchodným partnerom, pre Vás radi navrhneme a vyrobíme.

Témy HUAWEI môžu používať aj ďalšie zariadenia Huawei pri sledovaní Huawei Health a smartfóny Huawei pri sledovaní tém Huawei. Od plných tém až po jednotlivé vždy zobrazené displeje, ikony, tapety, štyri texty a ďalšie, k dispozícii je online katalóg pozostávajúci z desiatok tisíc jedinečných prevedení, z ktorých si môžete vybrať - čo znamená, že nikdy nebolo jednoduchšie, vyjadriť svoju jedinečnú osobnosť.

Záruka

Záruka

S našou zárukou si užijete 2 roky pokojného spánku.

Viac info
Starostlivosť o hodinky & servis

Starostlivosť o hodinky & servis

My, v Biatec, sa zaväzujeme poskytovať kvalitný a personálny servis a sme hrdí na naše blízke vzťahy s našimi zákazníkmi. Náš priateľský personál Vám vždy rád poskytne asistenciu a spoľahlivý servis, ktorý Vám umožňuje komunikovať priamo s výrobcom hodiniek.

Viac info
Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Pred kúpou si prosím prečítajte naše obchodné podmienky! Tieto obchodné podmienky je možné kedykoľvek zmeniť, preto by ste si ich mali prečítať pred každou objednávkou.

Viac info

Ako Vám môžeme pomôcť?

  • Pod dráhami 11, Zvolen, Slovensko
  • Možnosti platby na Showroome: platobná karta, hotovosť, bankový prevod

Budeme sa snažiť odpovedať Vám čo najskôr.