Staňte sa pokračovateľom nášho dedičstva, noste Heritage...

Každé hodinky sú starostlivo ručne skladané jedným z našich skúsených hodinárov.


CORSAIR 
Inšpirované slávnou stíhačkou Vought F4U Corsair...
Inšpirované slávnou historickou stíhačkou Vought F4U Corsair.
MARINE
Inšpirované starými námornými chronometrami...

MARINE 
MAJESTIC
Inšpirované slovenským dedičstvom...

MARINE 
LEVIATHAN
Inšpirované legendárnou morskou príšerou...

MARINE 
ŠPECIÁLNE EDÍCIE
Exkluzívne edície od Biatec predstavujú rad vzácnych a výnimočných hodiniek, ktoré sa vyznačujú jedinečnými vlastnosťami alebo sú precízne vyrobené v prísne obmedzených množstvách.

MARINE 

Hľadanie dokonalosti...

V Biatecu vyrábame viac ako len hodinky; premieňame sny na skutočnosť. Naše návrhy stelesňujú rafinovanú eleganciu, nadčasovosť a jednoduchosť. Naše hodinky sú inšpirované naším národným dedičstvom, ako aj veľkými symbolmi našej krajiny či svetovými technologickými výdobytkami minulosti. Za všetko ostatné hovorí naše motto:

“In search of perfection…”

Vo väčšine prípadov potrebujeme nové hodinky pre Vás poskladať. Preto je štandardná dodacia lehota približne dva týždne, môže byť aj menej. To zahŕňa možnú jednoduchú personalizáciu, akou je gravírovanie. Ak potrebujete hodinky súrne na narodeniny alebo inú príležitosť, prosím neváhajte nás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby sme Vám ich doručili včas.
NIE! Poštovné kuriérom ponúkame zdarma na Slovensku ale aj celosvetovo pre všetky naše hodinky. Dokonca aj v prípade, že žijete mimo Európskej Únie a želáte si doručiť naše hodinky mimo EÚ, za hodinky nebudete platiť žiadne dodatočné dane alebo clá. Používame totiž službu DDP (Delivered duty paid), čo v preklade znamená "Doručené, clá zaplatené". Takže bez ohľadu na to, kde žijete, cena ktorú vidíte pri našich hodinkách je konečná. Toto sa nemusí týkať malého príslušenstva ako remienkov či krabičiek, kde si môžeme účtovať poštovné.
Upozorňujeme našich ctených zákazníkov, že náš showroom je možné navštíviť len po predchádzajúcej dohode. Preto Vás prosíme, aby ste si návštevu nášho showroomu vopred dohodli emailom alebo telefonicky alebo na tomto ODKAZE. Veľmi radi Vás uvidíme osobne a predvedieme Vám naše hodinky.

Takisto Vás srdečne pozývame aj na návštevu jedného z našich AUTORIZOVANÝCH PREDAJCOV , ktorí Vám taktiež radi predvedú naše hodinky.


V Biatec Watches chápeme dôležitosť spoľahlivosti a dlhej životnosti, pokiaľ ide o vašu investíciu do kvalitných hodiniek. Preto ponúkame dve výnimočné možnosti záruky, aby vyhovovali vašim potrebám.

Súčasťou každého nákupu je naša štandardná 2-ročná záruka, ktorá je dôkazom dôvery, ktorú máme v remeselné spracovanie našich hodiniek. Táto záruka zaisťuje, že vaše hodinky sú chránené pred akýmikoľvek výrobnými chybami a poskytuje Vám istotu počas prvých dvoch rokov vlastníctva.

Pre tých, ktorí hľadajú ďalšiu ešte väčší pokoj v duši, hrdo ponúkame voliteľnú 3-ročnú predĺženú záruku za malý poplatok 50 EUR. S týmto rozšíreným krytím si môžete užiť ďalší rok ochrany pred neočakávanými problémami, čo vám umožní bezstarostne si užívať Vaše hodinky ešte dlhšie.

HĽADÁTE DOKONALÉ FIREMNÉ DARČEKY?
Ste na tom správnom mieste

Záruka

Záruka

S našou zárukou si užijete 2 roky pokojného spánku. A ak by Vám to nestačilo, môžete si ju jednoducho predĺžiť!

Viac info
Starostlivosť o hodinky & ceny servisu

Starostlivosť o hodinky & ceny servisu

My, v Biatec, sa zaväzujeme poskytovať kvalitný a personálny servis a sme hrdí na naše blízke vzťahy s našimi zákazníkmi. Náš priateľský personál Vám vždy rád poskytne asistenciu a spoľahlivý servis, ktorý Vám umožňuje komunikovať priamo s výrobcom hodiniek.

Viac info
Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Pred kúpou si prosím prečítajte naše obchodné podmienky! Tieto obchodné podmienky je možné kedykoľvek zmeniť, preto by ste si ich mali prečítať pred každou objednávkou.

Viac info
NEWSLETTER
Pridajte sa k rodine Biatec! Najlepší spôsob, ako získať informácie o našich novinkách celkom zdarma.
 

Ako Vám môžeme pomôcť?

  • Pod dráhami 11, 96001 Zvolen, Slovensko
  •  +421- 918 244 669
  •  info@biatecwatches.com
  •  NÁŠ SHOWROOM JE OTVORENÝ LEN NA OBJEDNÁVKU! Preto prosíme našich ctených zákazníkov, aby si s nami vopred dohodli stretnutie. Možnosti platby v showroome: hotovosť, karta, paypal, bankový prevod